Ми зберегли російську версію сайту для клієнтів з Кавказу та поступово створюємо новий українською. Слава Україні!

Моніторинг Kubernetes

Впроваджуйте інновації швидше завдяки повному потенціалу Kubernetes і розширеної видимості та інтелектуальної автоматизації Dynatrace

Illustration

Повна видимість Kubernetes в одній платформі

Зрозумійте залежності мікросервісів, продуктивність програми, працездатність платформи та споживання ресурсів Kubernetes.

Illustration

Легко запускайте та контролюйте всі свої критичні середовища Kubernetes

Dynatrace відстежує нативний Kubernetes і будь-які керовані служби, такі як OpenShift, EKS, AKS, GKE, IBM IKS тощо. Незалежно від вашої хмарної платформи, середовища виконання контейнера чи шару сітки служби, незалежно від того, чи ви використовуєте тисячі вузлів, Dynatrace забезпечує моніторинг інфраструктури Kubernetes і робочі навантаження прості та об’єднують команди інфраструктури та програм.

Моніторинг Kubernetes з Dynatrace

За 13 хвилин ви дізнаєтеся як:● Встановити моніторинг за декілька кліків● Провести налаштування за 5 хвилин● Забезпечити повну видимість інфраструктури Kubernetes: показники інфраструктури, процеси, дашборди, досвід користувача та багато іншого.

*мова відео російська, так як відео готувалось також для кавказького регіону.

Екскурсія рішенням

Dynatrace є лідером G2 у моніторингу контейнерів

Dynatrace визнано лідером серед продуктів у сфері моніторингу контейнерів. Ці оцінки користувачів відображають перевагу універсальної платформи Dynatrace, створеної для випадків використання ІТ, DevOps і цифрового досвіду, і побудованої на уніфікованій моделі даних для підвищення рівня автоматизації та інтелекту.

Illustration

Відстежуйте свої кластери та робочі навантаження Kubernetes за лічені хвилини з trial-версією

● 15 днів абсолютно безкоштовно● Не потрібно вводити дані карти● Встановіть та почніть використовувати рішення менш ніж через 5 хвилин● Отримайте безкоштовну технічну консультацію з промокодом BAKOTECH