Історії успіхів

Вивчайте досвід клієнтів та експертів, щоб отримати максимальну віддачу від роботи з Dynatrace

Illustration

Observability в Литві: як Dynatrace допомагає Державній податковій службі гарантувати високу продуктивність

Останніми роками цифровізація стала потужним рушієм розвитку Литви. Країна створила одну з найпрогресивніших цифрових економік Європи. Литва вирізняється розгалуженою цифровою інфраструктурою, високим рівнем проникнення широкосмугового звʼязку та використанням мобільного інтернету. Ми поспілкувалися з Artiom Maslov, генеральним директором UAB NBCS, щоб дізнатися більше про переваги та виклики цифровізації, а також з'ясувати, як одна observability платформа допомагає впоратись із цілою низкою проблем.

Dynatrace в державному секторі:
як ДАОМС скоротив час на усунення збоїв IT-системи в 3 рази

Цифровізація в Азербайджані стрімко набирає обертів, впливаючи не тільки на бізнес, а й на державний сектор. Державне агентство з обов'язкового медичного страхування (ДАОМС) змогло об'єднати державні та приватні клініки в одне ціле, щоб надавати послуги медичного страхування населенню. З якими викликами та проблемами зіткнулися фахівці під час реалізації проекту та як одне єдине рішення допомогло суттєво покращити якість обслуговування, розповів керівник Управління інформаційних технологій та інновацій ДАОМС Раміль Мехтієв .

Illustration
Illustration

Моніторинг програм у мобільному операторі: для чого використовують платформу Dynatrace у Vodafone

IT у Vodafone – це основа бізнесу, тому якість роботи IT-сервісів є одним з основних пріоритетів. Ми попросили Андрія Пеньковського, Head of Application Systems Operation Unit, та Андрія Микитенка, senior system administrator, поділитися досвідом вибору та впровадження рішення для моніторингу додатків.

Як впроваджувався моніторинг високонавантажених програм Dynatrace на базі штучного інтелекту в Kapital Bank

Що стоїть за стабільною роботою мобільного додатку Kapital Bank? Аліхан Даміров, Head of DevOps CoE, KapitalBank OJSC, в інтерв'ю поділився досвідом впровадження платформи з моніторингу програм Dynatrace та результатами її роботи.

Illustration
Illustration

Новий інструмент цифрової трансформації у Tegeta Motors

Щоб удосконалювати цифрові послуги, необхідно мати повний комплексний моніторинг із детальною візуалізацією кожного процесу. Такого висновку дійшов найбільший холдинг автомобільних сервісів у Грузії. Як впроваджували та чому вибрали платформу Dynatrace поділився Давид Шавгулідзе, керівник відділу цифрової трансформації Tegeta Motors.

Як Bank of Georgia реалізував повну видимість у своїй інфраструктурі

Bank of Georgia — систематично важливий і провідний банк Грузії. Як Bank of Georgia проходив процес диджиталізації та запровадив повну видимість — читайте у статті.

Illustration
Illustration

Як прискорити роботу програми у 20 разів? Інтерв'ю про використання платформи моніторингу Dynatrace в ABB

Ельчин Назаров – Head of Digital solutions application division, розповів нам про те, як впровадження платформи з моніторингу продуктивності програм Dynatrace допомагає банку залишатися лідером в умовах, де перфекціонізм перетворився на KPI.