Ми зберегли російську версію сайту для клієнтів з Кавказу та поступово створюємо новий українською. Слава Україні!

Новий інструмент цифрової трансформації у Tegeta Motors

Illustration

Давид Шавгулідзе, керівник відділу цифрової трансформації Tegeta Motors


Про Tegeta Motors:
 Холдинг Tegeta Motors включає 7 дочірніх компаній з 24 філіями по всій Грузії;
● Щоденна пропускна спроможність сервісів – 1000 машин на день

Індустрія:
Автомобільна продукція та послуги

Щоб удосконалювати цифрові послуги, необхідно мати повний комплексний моніторинг із детальною візуалізацією кожного процесу. Такого висновку дійшов найбільший холдинг автомобільних сервісів у Грузії. Як впроваджували та чому вибрали платформу Dynatrace поділився Давид Шавгулідзе, керівник відділу цифрової трансформації Tegeta Motors.
Навіщо компанії знадобився моніторинг?
Для безперебійної роботи компанії знадобився інструмент, який відстежуватиме все в режимі реального часу, аналізуватиме, з якими проблемами стикаються користувачі, виявлятиме слабкі місця та пропонуватиме способи їх вирішення. Система моніторингу нам, для таких завдань, дуже потрібна. Ми хотіли максимально уникнути будь-яких перебоїв, простоїв, а якщо вони все-таки виникають, то тепер ми зможемо виявити і усунути їх у найкоротші терміни, ще до того, як проблеми торкнуться наших користувачів.
Tegeta Motors отримали додаткові можливості завдяки Dynatrace. Як це допомагає покращити користувальницький досвід?
Із самого початку нам потрібен був перевірений інструмент на грузинському ринку, який мав би добрий зворотний зв'язок від різних організацій. Dynatrace був на слуху. Ми протестували пробну версію Dynatrace та спостерігали за результатами. Очікування виправдалися. Це рішення наш помічник, який постійно працює, завжди знає, що сталося тиждень або місяць тому, дає нам повну інформацію і спрощує управління нашими системами. Після впровадження Dynatrace в компанію, у нас з'явилася можливість детально контролювати та відстежувати практично всі транзакції клієнтів від початку і до кінця, з дотриманням усіх вимог GDPR. Це дозволяє нам постійно вдосконалювати та пропонувати своїм клієнтам продукти та ІТ-сервіси вищої якості.

Illustration

Що було ключовим під час вибору моніторингу?
Однією з переваг цієї системи є підхід до причинно-наслідкового аналізу. Розуміння реальної причини проблеми, аж до рядка коду, стало ключовим для нас.
Раніше на пошук та усунення несправностей витрачалося багато часу. Ситуація погіршувалась, коли паралельно їх виникало дві і більше. У таких ситуаціях команда починала шукати між ними взаємозв'язок, чим витрачала ресурси та цінний час.

Одним із кейсів, де допоміг Dynatrace на ранніх етапах використання, була ситуація із двома критичними проблемами, які, на перший погляд, були взаємопов'язані. Шляхом причинно-наслідкового аналізу Dynatrace показав, де саме вони починаються, як вони розвиваються, з чим пов'язані, в який період часу з'явилися і т.д. А ІТ-команда змогла усунути проблеми легко та просто. Тепер ми усуваємо проблеми на постійній основі.
Що для компанії Dynatrace з точки зору бізнесу?
Dynatrace – це не просто APM (моніторинг продуктивності додатків) та рішення, яке використовує лише ІТ-відділ. Це платформа для менеджерів вищої та середньої ланки. Вона допомагає не тільки виявляти збої, що є критично важливими для бізнесу, але й розмовляти командам однією мовою. А це дуже важливо для компаній, які хочуть дійсно покращити свої сервіси та користувальницький досвід.
Нам критично важлива безперебійна робота наших сервісів і дуже важливо, щоб бізнес міг безпосередньо бачити результати від роботи IT і від технічних поліпшень. Завдяки дашбордам нам вдалося створити, як кажуть, "єдине джерело правди" і змін для всіх. Це значно спростило комунікацію між IT та бізнесом.

Дізнайтеся більше про Dynatrace

Illustration

2 роки з Dynatrace – політ нормальний. Досвід OTP Bank Ukraine

Як влаштований IT-моніторинг: про завдання, проблеми, підрядників, поганий код, моніторинг, нові технології та "Кривавий enterprise" на практиці від Артема Логвиненка, Head Of IT Operations Department, OTP Bank.

Illustration

Автоматизация рутины в ИТ с помощью AI

У перекладеному на російську мові посібнику розглянуті питання виявлення та автовиправлення помилок, пошуку першопричин за допомогою AI, комплексного моніторингу та автоматизації повторюваних процесів.

Illustration

Моніторинг Dynatrace у Kapital Bank: історія успіху

Запис вебінару про те, як найбільший банк Азербайджану реалізував моніторинг складних програм на базі Dynatrace.

Клієнти в регіоні

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration